Olulised küljed silmapaistva põrandakaitse otsimisel ja rakendamisel
 
Suudab oluliselt kohandada ruumiga seotud välimust ja laminaatparketid, lisaks sellele, et põrandakate on erinevates välis- ja siseeluruumides üks olulisemaid omadusi, mida enamasti ei käsitleta. Õige põranda valimisel tuleb meeles pidada erinevaid tahke, et tagada igat tüüpi magamistoa tugevus, elujõulisus ja välimus. Selles artiklis tutvustame teile mõningaid kriitilisi nippe kvaliteetse põranda väljavalimiseks ja taseme lisamiseks.
 
Tasasus ja ettevalmistus aluspõrandaga
 
Peamine oluline tegur, mida tuleb arvesse võtta, on tavaliselt see, et enamikul põrandakatetel peab aluspõranda tasane aste olema /-2 mm iga 2 meetri järel. Enamik põrandakatete vastuseid pealekandmise tulemusena võivad anda kehva lõpptulemuse igale kliendile, kui ei ole tagatud selle aluspõranda piisav tasapind. Üsna ebasobiva aluspõrandaga ehk ideaalsete tingimuste puudumisega kanga kasutamiseks, kuigi see ei arvesta põrandakatte kehvemat kvaliteeti.
 
Täpsed monteerimismeetodid
 
Teine oluline tahk on kasutada monteerimiseks parimaid monteerimismeetodeid, mida müüja on väga soovitanud – liimid, krundid, ained ja aluskatted jne. Parketi lisamisel triivimisprotsessi ajal tsementpõrandate abil eeldatakse, et peale aluskatte kasutatakse niiskuspiiri videot ja plaatimise korral tuleb märgruumides teha hüdroisolatsioon. Soovitatav on kaaluda tipptasemel kvaliteetset aluskatte/aluskattematti, mis sobib hästi materjalidega, et olulisel tasemel kvaliteetne raske alusmatt minimeerib kõndimisel tekkivad sammud, kaitstes ka pisut turvaliselt. võimalik ebatasasus aluspõrandaga.
 
Täpsed kokkupanekuhäired
 
Kolmas ja kindlasti mitte vähem oluline tegur on ideaalsete kokkupanekuhäirete kindlus:
 
Aluspõranda niiskuse standard: Aluspõranda niiskusnorm tuleb alati veemõõtja abil välja arvutada, enne kui mobiiltelefoni käivitamine õnnestub. Õige tsemendiniiskuse kogus sõltub mõne toote puhul 2% CM-st.
 
Aluspõrandaga ebatasasuste tasandamine: puitparkettide liimimisel otse kindlale, edenev ühend eeldab rahuldavat nakkekindlust, et see ei laguneks puitpõrandate võimaliku pinge korral betoonist kaugemale. Rulltoodete puhul, mis võivad olla 2–2,5 mm paksud, tuleb kasutada kvaliteetset edenemist, peamiselt seetõttu, et igal muul juhul on põrandate kaitsepinnal näha kõik võimalikud aluspõrandaga seotud probleemid (augud, mõlgid ja muhke jne) kindlasti alguses põrandate kaitsmisega.
 
Põrandakütte alustööd: kui plaanite paigaldada põrandaküttesüsteeme, veenduge, et see oleks enne seadistamist välja lülitatud ja temperatuur oleks umbes 18 kraadi Celsiuse järgi.
 
Niiskuse kogus: niiskusesisalduse puhul tuleks tõesti arvesse võtta ainulaadset teadlikkust, eriti puitpõrandapindade puhul. Niiskuse tase peaks tõesti olema 35-60 protsenti, välja arvatud juhtudel, kui tootja soovitab muul juhul. Värske õhuniiskuse taseme jälgimine võib olla ülioluline eluea pikendamiseks, kuna põrandad kaitsevad teid mööda teed, et vältida kuivavate luumurdude teket.
 
Kvaliteetse põranda valimine, paigaldamine ja järeldus on tavaliselt täielik meetod, mis hõlmab teadlikkust aspektist. Õiged toiduvalmistamis- ja tervislikud tingimused enne kokkupanekut on lahendus põrandakatte pikaajalise vastupidavuse ja välimuse tagamiseks.
 
stiil ja disain, kujundid ja värvid
 
Pärast aluspõranda eeltööde tegemist ja sobivate montaažimeetodite väljavalimist on tõesti aeg võtta sihikule põranda stiil. värv või varjund ja disain on vajalikud omadused, mis määravad kindlaks magamistoa tegeliku kujunduse ja suurejoonelisuse. Hinnake kõikehõlmavat magamistuba ja otsustage, milline kujundus ja värv sobib teie välimuse ja kõigi kaunistustega.
 
Põranda stiil
 
Igat tüüpi põrand võib olla otsustava tähtsusega aspekt. Unikaalsed tooted, näiteks saematerjal ja keraamika, laminaat või uus vaip, annavad magamistoale ainulaadse individuaalsuse. Mõelge sisu probleemidele ja iseärasustele, kaaludes magamistoa kasutamise ning remondi ja hoolduse eeldusi.
 
Montaaži kvaliteedi tase
 
Viimaseks, kuid mitte vähemtähtsaks, on mobiiltelefoni tase oluline eesmärk põranda pikaajalise vastupidavuse ja välimuse jaoks. Neile, kes ei ole oma disaini- ja paigaldusoskustega kindlad, uurige professionaalse paigaldustehniku valimist, et veenduda soovitatava paigalduse ja parima kvaliteedi saavutamises.
Comments (0)
No login
color_lens
gif
Login or register to post your comment